Analytical R&D
Analytical R&D
Partnerzy Partnerzy Partnerzy

ANALYTICAL R&D

Każdy nasz Klient, jego wyroby oraz problemy są traktowane indywidualnie i z należytą uwagą a Państwa zadowolenie z naszych usług stanowi podstawowy cel naszej działalności.

Zapisy na szkolenia

O firmie


Firma Analytical R&D Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, rozpoczęła działalność w 2009 r na terenie łódzkiego Technoparku. Powstała z myślą o dostarczeniu firmom nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań analitycznych i badawczych kompleksowo wykorzystujących najnowsze technologie oraz zasób posiadanej wiedzy i doświadczenia personelu. Specjalizuje się w świadczeniu usług laboratoryjnych z zakresu badań fizykochemicznych materiałów i produktów, opracowywaniu nowych metod analitycznych oraz ich walidacji, przeprowadzaniu szkoleń i tworzeniu dokumentacji, jak CTD, DMF, ekspertyzy jakościowe i inne zależnie od potrzeb naszych klientów.

Głównym celem naszej firmy jest spełnienie oczekiwań naszych klientów poprzez właściwe rozpoznanie ich potrzeb, wymagań i rzetelne, podparte wiedzą i długoletnim doświadczeniem doradztwo w zakresie badań analitycznych, problemów z nimi związanych i wzrost jakości oferowanych wyrobów, co stanowić będzie podwyższenie konkurencyjności na rynku produktów. Świadczymy usługi badawcze na najwyższym poziomie, stosując uznane i sprawdzone metody.

Szczególną wagę przywiązujemy do Polityki Jakości, poprzez opracowanie, wdrożenie i stosowanie odpowiednich procedur operacyjnych i badawczych pozwalających na uniknięcie przypadkowości, usystematyzowanie działań wykonywanych w laboratorium i uzyskanie precyzyjnych rezultatów badań. Z myślą o naszych klientach dokładamy wszelkich starań by nasz zakres działalności oraz krótkie terminy realizacji usług oferowanych przez Laboratorium Analytical R&D Sp. z o.o. zadowalały naszych obecnych i przyszłych zleceniodawców. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą zgodnie z odpowiednim systemem jakości stworzonym w oparciu o obowiązujące przepisy, co chcemy potwierdzić poprzez uzyskanie odpowiednich Certyfikatów Jakościowych, GMP, a w przyszłości Certyfikatu Akredytacji dla naszego Laboratorium.