Analytical R&D
Analytical R&D
Partnerzy Partnerzy Partnerzy

ANALYTICAL R&D

Każdy nasz Klient, jego wyroby oraz problemy są traktowane indywidualnie i z należytą uwagą a Państwa zadowolenie z naszych usług stanowi podstawowy cel naszej działalności.

Zapisy na szkolenia

Oferta szkoleń


Miło nam poinformować, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma ANALYTICAL R&D uruchomiła cykl specjalistycznych szkoleń oparty na wiedzy z zakresu:

 • Podstawy adsorpcyjnej spektrometrii atomowej

 • Zasady i Procedury DPL,PN-EN ISO 17025

 • Walidacja instrumentalnych metod analitycznych w teorii i praktyce

 • Chromatografia w pigułce

 • GC – kurs podstawowy

 • GC dla zaawansowanych

 • HPLC – kurs podstawowy

 • HPLC dla zaawansowanych

Nasze szkolenia prowadzi wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem oraz eksperckim poziomem merytorycznym z zakresu chemii analitycznej a także w prowadzeniu szkoleń z tych dziedzin.
Wszystkie szkolenia odbywają się w laboratorium naszej Firmy, na wysokiej jakości nowoczesnych urządzeniach prestiżowych firm takich jak:

 • SHIMADZU (UHPLC z detektorami DAD, ELSD, MS, konduktometrycznym, FL oraz GC z przystawką headspace z detektorami MS, FID) ,

 • YOUNG LIN (HPLC z detektorami UV-VIS, RI oraz GC z detektorem FID),

 • GBC (ASA),

 • ERTEC.

Zajęcia praktyczne nie są symulowane lecz prowadzone na rzeczywistych próbach. Warsztaty prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia ma możliwość zapoznania się z obsługą urządzeń i samodzielnego przygotowania prób i przeprowadzenia analizy.
Posiadamy własną salę wykładową wyposażoną w urządzenia multimedialne oraz zaplecze socjalne, mogącą pomieścić 18 osób. W cenie każdego szkolenia Uczestnik otrzymuje bezpłatne materiały szkoleniowe. Po pozytywnym zaliczeniu testu Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu i jego zakres tematyczny.

Nasze szkolenia przeznaczone są dla studentów, absolwentów uczelni kierunkowych, firm pragnących poszerzyć wiedzę swoich pracowników oraz wszystkich chcących pogłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą pracy w nowoczesnym laboratorium analitycznym.
Proponowane przez nas szkolenia organizowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na rok 2017/2018. Istnieje również możliwość otrzymania dodatkowego rabatu (5% za uczestnictwo w poprzednich szkoleniach, 5% za udział w szkoleniu minimum 2 osób).

Na specjalne życzenie Klienta istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dedykowanego w dogodnym terminie w naszym laboratorium lub siedzibie firmy Klienta w dowolnym miejscu w Polsce. W sprawie organizacji szkolenia, dostępnych terminów i tematyki prosimy o kontakt z naszym Specjalistą. Cennik szkoleń dedykowanych ustalany jest indywidualnie.

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas szkolenia w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania oraz pozwolą rozwinąć jeszcze szerzej wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, przydatną w Państwa karierze zawodowej.
ANALYTICAL R&D zamierza nieustająco rozwijać i ubogacać poprzez badania rynku oraz Państwa potrzeb ofertę szkoleniową tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt w sprawie szkoleń :
szkolenia@analytical.pl
Adam Kraszewski – 883 630 133