Analytical R&D
Analytical R&D
Partnerzy Partnerzy Partnerzy

ANALYTICAL R&D

Każdy nasz Klient, jego wyroby oraz problemy są traktowane indywidualnie i z należytą uwagą a Państwa zadowolenie z naszych usług stanowi podstawowy cel naszej działalności.

Zapisy na szkolenia

Szkolenia


Działalność firmy Analytical R&D wiąże się również z przekazywaniem wiedzy na najwyższym poziomie co czynimy za pomocą szerokiego zakresu tematycznego szkoleń, doradztwa z zakresu farmacji, systemów jakości takich jak GMP, GLP, analityki chemicznej i problemów z nią związanych. Szkolenia i warsztaty jakie proponujemy to zarówno szkolenia otwarte, dostępne dla każdego profesjonalisty zainteresowanego uaktualnieniem swojej wiedzy jak również szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb firm.

Dzięki w pełni wyposażonej sali konferencyjnej jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia z szeroko pojętej chemii analitycznej, uwzględniającej metody chromatograficzne, powszechnie stosowane w pracy nowoczesnych laboratoriów jakościowych i badawczych oraz problemy z nimi związane. Tematyka szkoleń obejmuje takie zagadnienia, jak:

podstawowe zagadnienia związane z pracą analityczną i badawczą wykorzystującą techniki:
- wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC)
- chromatografia gazowa (GC)
- absorpcyjna spektrometria atomowa (ASA)
- problemy z jakimi spotykają się nasi klienci podczas pracy z aparaturą HPLC, GC i ASA oraz sposoby ich wyeliminowania i      zapobiegania w przyszłości
- przygotowanie prób do badań
- walidacja metod analitycznych
- badania stabilności, ich zaplanowanie i realizacja
- i inne, zależnie od potrzeb naszych klientów

NA INDYWIDUALNE ŻYCZENIE JESTEŚMY W STANIE PRZEPROWADZIĆ SZKOLENIE BEZPOŚREDNIO U KLIENTA, NA SPRZĘCIE JAKIM DYSPONUJE I W TERMINIE DOGODNYM DLA OBU STRON. STARAMY SIĘ ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO TRUDNEGO TEMATU I PROBLEMU Z JAKIMI BORYKAJĄ SIĘ NASI KLIENCI. W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA NASZA OFERTA PROSIMY O KONTAKT.