OFERTA SZKOLEŃ

Miło nam poinformować, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma ANALYTICAL R&D uruchomiła cykl specjalistycznych szkoleń oparty na wiedzy z zakresu:

   Podstawy adsorpcyjnej spektrometrii atomowej
   Zasady i Procedury DPL,PN-EN ISO 17025
   Walidacja instrumentalnych metod analitycznych w teorii i praktyce
   Chromatografia w pigułce
   GC – kurs podstawowy
   GC dla zaawansowanych
   HPLC – kurs podstawowy
   HPLC dla zaawansowanych

Nasze szkolenia prowadzi wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem oraz eksperckim poziomem merytorycznym z zakresu chemii analitycznej a także w prowadzeniu szkoleń z tych dziedzin.
Wszystkie szkolenia odbywają się w laboratorium naszej Firmy, na wysokiej jakości nowoczesnych urządzeniach prestiżowych firm takich jak:

    SHIMADZU (UHPLC z detektorami DAD, ELSD, MS, konduktometrycznym, FL oraz GC z przystawką headspace z detektorami MS, FID) ,
    YOUNG LIN (HPLC z detektorami UV-VIS, RI oraz GC z detektorem FID),
    GBC (ASA),
    ERTEC.

Zajęcia praktyczne nie są symulowane lecz prowadzone na rzeczywistych próbach. Warsztaty prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia ma możliwość zapoznania się z obsługą urządzeń i samodzielnego przygotowania prób i przeprowadzenia analizy.
Posiadamy własną salę wykładową wyposażoną w urządzenia multimedialne oraz zaplecze socjalne, mogącą pomieścić 18 osób. W cenie każdego szkolenia Uczestnik otrzymuje bezpłatne materiały szkoleniowe. Po pozytywnym zaliczeniu testu Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu i jego zakres tematyczny.

Nasze szkolenia przeznaczone są dla studentów, absolwentów uczelni kierunkowych, firm pragnących poszerzyć wiedzę swoich pracowników oraz wszystkich chcących pogłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą pracy w nowoczesnym laboratorium analitycznym.
Proponowane przez nas szkolenia organizowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na rok 2015/2016. Istnieje również możliwość otrzymania dodatkowego rabatu (5% za uczestnictwo w poprzednich szkoleniach, 5% za udział w szkoleniu minimum 2 osób).

Na specjalne życzenie Klienta istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dedykowanego w dogodnym terminie w naszym laboratorium lub siedzibie firmy Klienta w dowolnym miejscu w Polsce. W sprawie organizacji szkolenia, dostępnych terminów i tematyki prosimy o kontakt z naszym Specjalistą. Cennik szkoleń dedykowanych ustalany jest indywidualnie.

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas szkolenia w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania oraz pozwolą rozwinąć jeszcze szerzej wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, przydatną w Państwa karierze zawodowej.
ANALYTICAL R&D zamierza nieustająco rozwijać i ubogacać poprzez badania rynku oraz Państwa potrzeb ofertę szkoleniową tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt w sprawie szkoleń :
szkolenia@analytical.pl
Adam Kraszewski – 883 630 133