Bezpieczny Produkt Farmaceutyczny 2013 : Efektywność i optymalizacja

W dniach 11-12 kwietnia 2013 roku w Luboniu k. Poznania odbyła się konferencja Bezpieczny Produkt  Farmaceutyczny 2013 : Efektywność i optymalizacja , zorganizowana przez „Przemysł Farmaceutyczny” – BMP’. 120 przedstawicieli branży miało okazję zapoznać się z ofertą, między innymi,  Laboratorium Badawczego ANALYTICAL R&D.

P1240746-12.JPGKonferencje podzielone na bloki tematyczne dotyczyła dwóch kluczowych zagadnień – efektywności produkcji i optymalizacja procesów. Oferta naszej firmy znakomicie wpisała się w realizowane podczas konferencji tematy.

Inne bloki tematyczne dotyczyły wykwalifikowanej kadry, systemów informatycznych zielonej farmacji czy produkcji kontraktowej. Niezwykle ważna, również dla nas, kwestia zafałszowań leków została poruszona przez Wiceprezesa Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego.

P1240752-12.JPGPodczas konferencji nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych, z których niejedno już przerodziło się we współpracę.

P1240744-12i.JPGDziękujemy Naszym Klientom, obecnym i przyszłym, za zapoznanie się z naszą ofertą i wszystkie cenne uwagi.

  Volby do fs