Analytical R&D
Analytical R&D
Partnerzy Partnerzy Partnerzy

ANALYTICAL R&D

Każdy nasz Klient, jego wyroby oraz problemy są traktowane indywidualnie i z należytą uwagą a Państwa zadowolenie z naszych usług stanowi podstawowy cel naszej działalności.

Zapisy na szkolenia

Gala finałowa – Mikroprzedsiębiorca Roku 2013


20 czerwca  2013 roku w Sali NewConnect  warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2013. Jej zwycięzcą została firma Digital Core Design sp. z o.o. sp.k., która od 1999 roku zajmuje się projektowaniem nowoczesnych procesorów i układów scalonych.

Z radością informujemy, iż Prezes Zarządu  ANALYTICAL R&D Dominik Rajski decyzją Kapituły konkursu zakwalifikował się do drugiego etapu i znalazł się w gronie 30 najlepszych spośród 256 nadesłanych z całej Polski kandydatur.  To wyróżnienie mobilizuje i zachęca do przyszłorocznej edycji konkursu.

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości.

Misją Konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Celem jest nagradzanie mikroprzedsiębiorców zakorzenionych w lokalnych społecznościach, prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes.