Analytical R&D
Analytical R&D
Partnerzy Partnerzy Partnerzy

ANALYTICAL R&D

Każdy nasz Klient, jego wyroby oraz problemy są traktowane indywidualnie i z należytą uwagą a Państwa zadowolenie z naszych usług stanowi podstawowy cel naszej działalności.

Zapisy na szkolenia

ANALYTICAL R&D w Euronews


Polecamy notkę specjalisty ds. Public Relations pani Joanny Karpińskiej na stronie Łódzkiego Technoparku. Więcej zdjęć dokumentujących wizytę naszych gości z Francji w naszej GALERII

Poniżej w oryginalnej wersji :

Działające w naszym inkubatorze technologicznym Laboratorium Badawcze Analytical R&D to firma która wie, jak w pełni wykorzystać potencjał funduszy unijnych. Doceniła to redakcja telewizji Euronews, której przedstawiciele odwiedzili Technopark, żeby przygotować program o laboratorium.

Euronews to jedna z najpopularniejszych telewizji informacyjnych w Europie. Serge Rombi – reporter zajmujący się w Euronews tematyką gospodarczą rozmawiał z Małgorzatą Rajską, przedstawicielką Analytical R&D o możliwościach wykorzystywania europejskich mechanizmów finansowego wsparcia dla rozwoju firmy. A Analytical R&D ma sporo do powiedzenia w tym zakresie, chociażby jako beneficjent programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (Competitiveness and Innovation Framework Programme) CIP. Pozyskane środki pozwoliły między innymi rozbudować laboratorium o najnowocześniejszy sprzęt.

Firma Analytical R&D Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2009 r na terenie łódzkiego Technoparku. Powstała z myślą o dostarczeniu firmom nowoczesnych rozwiązań analitycznych i badawczych. Specjalizuje się w świadczeniu usług laboratoryjnych z zakresu badań fizykochemicznych materiałów i produktów, opracowywaniu nowych metod analitycznych oraz ich walidacji, przeprowadzaniu szkoleń i tworzeniu dokumentacji, jak CTD, DMF, ekspertyzy jakościowe i inne zależnie od potrzeb naszych klientów.
Na razie nie znamy jeszcze daty emisji programu z udziałem łódzkiej firmy.